Новини

  • 26 трав
  • 10:00
  • 724 перегляда
друк

Вадим Мащенко: «Завдяки роботі з першою командою став швидше приймати рішення на полі»

Півзахисник «Динамо» Вадим Мащенко в коментарі офіційному сайту киян розповів про тренування з основною командою «біло-синіх».

- Тренування проходять відмінно, готуємося до відновлення сезону, працюємо. Коли тільки починав займатися з першою командою, було хвилювання, звичайно. Боявся підвести хлопців, десь не забив, відразу «напхали».

Старші партнери по команді допомагають порадами в адаптації. З Миколенком після тренування сидимо, він щось розповідає. Сидорчук часто підказує на полі. У команді доброзичлива атмосфера. Є комунікація з тренерським штабом.

Завдяки роботі з основою став швидше думати і приймати рішення на полі. З м'ячем довго возитися не можна. Є відчуття емоційного підйому, довго тренувалися індивідуально, а тепер усі разом. Але ці емоції в собі більше тримаю, ще не повністю адаптувався в першій команді, є десь невпевненість, і вона глушить це.

План роботи на найближчий час - тренуватися. Орієнтовна дата відновлення чемпіонату - 30 травня. Будемо готуватися, можливо, буде одна або дві товариські гри.

Правила знаходження на базі поширюються в їдальні і в тренажерній залі. У їдальні харчуються тільки ті, хто живуть на базі - я, Шапаренко, Нещерет, а місцеві туди не заходять. До зали теж по кілька чоловік заходить. Карантину дотримуємося.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ