Новини

  • 02 лип
  • 20:40
  • 337 переглядів
друк

Вадим Євтушенко: «Травми та відсторонення гравців вносять свої корективи в підготовку»

Асистент головного тренера «Динамо» Вадим Євтушенко розповів про підготовку команди до найближчого поєдинку чемпіонату України проти «Шахтаря», який відбудеться 4 липня на НСК «Олімпійський».

- Як команда відновилася після матчу в Чернігові у психологічному плані?

- Зрозуміло, що цей матч став для нас великим розчаруванням. Поразка у будь-якій грі – дуже неприємна, а в цій ситуації, коли ми боремося за друге місце, – неприємна двічі. Такий результат нас дуже розчарував. Потрібно дивитися далі, попереду у нас складний ігровий тиждень, маса вирішальних матчів. Тому ми, звісно, намагаємося підійти до них у нормальному психологічному стані. На жаль, травми та відсторонення гравців вносять свої корективи в підготовку команди.

- Зокрема, перебір карток у Шабанова. Які варіації лінії захисту ви розглядаєте?

- У нас немає великого вибору. Буде ще завтрашнє тренування, за підсумками якого головний тренер прийме рішення. Зараз ми переглядаємо різні альтернативи. Повторюся, що ми сильно постраждали в захисній лінії – троє основних захисників не зможуть узяти участі в матчі з «Шахтарем». Миколенко, імовірніше, у тому числі. Попов стовідсотково не гратиме в цьому матчі. Щодо решти – подивимося. Рахунок часу іде на години, подивимося, чи вдасться нам отримати ще когось перед грою з «Шахтарем».

- «Динамо» має супермотивацію утримати другу позицію в турнірній таблиці, адже конкуренція загострилася. Мотивацію у дербі має і «Шахтар»…

- Окрім мотивації боротьби за друге місце, це ще й зустріч із принциповим суперником. Такі ігри, незалежно від того, на яких місцях команди знаходяться, мають зовсім інший накал і нерв гри. Гадаю, усі хлопці розуміють значимість цього матчу та підійдуть до нього у всеозброєнні.

- На сьогоднішньому занятті багато уваги було приділено контролю м’яча. Чи означає це, що «Динамо» планує грати першим номером?

- У нас різні типи вправ і підготовки – як контроль м’яча, так і контратакувальні дії. Зрозуміло, що з «Шахтарем» потрібно володіти м’ячем – це те, чого нам не вистачило у грі з «Десною». Останнім часом ми втрачаємо м’яч у простих ситуаціях, що не дає нам можливості продовжити атаку. Працюємо над цим. Потрібен і контроль м’яча, і швидкі атаки – усе в комплексі.

- Також багато уваги сьогодні було приділено відпрацюванню стандартів…

- Я сьогодні прочитав, що ми перебуваємо на третьому місці з кінця за пропущеними голами після кутових. Це нас не дуже радує. На це були певні причини в попередній грі. Хлопці отримали максимально точні характеристики гравців «Десни», але, на жаль, це індивідуальні дії, які не дозволили нам зіграти результативно на нашу користь при стандартних положеннях. Ми програли цю гру саме за рахунок стандартів.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ