Новини

  • 28 лют
  • 11:00
  • 11543 перегляда
друк

У ТРЦ LAVINA відкрився новий магазин ФК «Динамо» (Київ)

У мережі магазинів ФК «Динамо» (Київ) поповнення! Новий фан-шоп найтитулованішого клубу України, який нинішнього року святкує 90-річчя, відкрився в ТРЦ LAVINA (м.Київ, вул. Берковецька, 6).

В асортименті магазину представлені товари, що користуються найбільшим попитом, - екіпірування TM adidas, оригінальний одяг у стилі «Динамо Київ» для дорослих та дітей, аксесуари, сувеніри. Кваліфіковані консультанти магазину допоможуть підібрати товар, який відповідає всім побажанням покупців. Для додаткової зручності тут же встановлено термінал, з якого можна відвідати офіційний інтернет-магазин shop-fcdk.com та замовити не представлену в магазині продукцію.

У ТРЦ LAVINA ФК «Динамо» (Київ) реалізував новий формат фірмового магазину. В оформленні використано чорний, білий та сірий кольори, характерно підкреслюючи продукцію, велика частина якої зроблена в корпоративному синьому кольорі. Оригінальні світильники загального освітлення виконані у стилі сегментів м'яча, покажчики до примірочних зроблені зі штучної трави. Ще одна хороша особливість - оформлення стін автографами гравців клубу.

Магазин ФК «Динамо» (Київ) працює щодня без перерв з 10:00 до 22:00. Крім безпосередньо продажу клубної продукції, в магазині будуть проводитися зустрічі та автограф-сесії з гравцями клубу.

Інформація

Комерційний напрям ФК «Динамо» (Київ) представляє найширший спектр офіційної продукції під брендом «Динамо Київ». На сьогоднішній день продукція представлена ​​у фірмових магазинах на НСК «Олімпійський» та в ТРЦ LAVINA, у партнерській мережі АЗС КЛО та в Duty Free в МА «Бориспіль». Також весь асортимент можна знайти в офіційному інтернет-магазині shop-fcdk.com

ТРЦ LAVINA - новий cуперрегіональний торговельний центр загальною площею понад 170 000 м2. На території ТРЦ знаходяться сімейно-розважальний парк «Галактика», супермаркет, кінотеатр, магазини товарів для дому, галереї модного одягу та взуття, парковка на 6000 місць.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ 2017