Новини

  • 25 лют
  • 11:00
  • 1679 переглядів
друк

У тренді модний хештег «#язачеснугру»

Соціальний проект, який підтримує відкритість і чесність як у спорті, так і у звичайному житті, набирає популярність серед активних українців.

У житті, як і у спорті, важливо дотримуватися правил «fair play». У сучасному суспільстві такі поняття як прозорі і чесні відносини втрачають своє справжнє значення. У спорті - аналогічно.

«Фаворит Спорт» виступає проти «договорняків» у футболі, спорті, на роботі, у житті. Ми хочемо чесної і відкритої боротьби - без грошей і «кумівства», без блату і підкилимних інтриг.

Якщо ти підтримуєш свободу вибору, звик відкрито самовиражатися і своїми силами досягати успіхів, тоді приєднуйся до соціального проекту - #язачеснугру.

Ініціативу вже підтримали зірки шоу-бізнесу, відомі спортсмени, соціальні та спортивні пабліки: ПотапЖан БеленюкОлег ВерняєвОлександра Лобода і багато інших.

Зокрема 25 лютого в рамках національної футбольної першості команди «Динамо» (Київ) і «Зоря» (Луганськ) вийдуть на поле головної спортивної арени країни НСК «Олімпійський» у символічних футболках, чим відкрито заявлять про свою позицію #язачеснугру.

Стати учасником акції дуже просто: кілька тижнів у соціальних групах «Фаворит Спорт» будуть розігруватися спеціальні футболки і світшоти. Приєднатися до проекту можна за допомогою хештег #язачеснугру.

Соціальна позиція обіцяє бути модною і стильною: футболки та інші елементи одягу спеціально для проекту розробляла дизайнер з Латвії Карина Савоненко.

У «Фаворит Спорт» готові запустити серійне виробництво атрибутики, якщо ініціатива знайде масовий відгук серед українців.

 

Учасники проекту:

Потап

https://www.instagram.com/p/BuLzm5MH0lj/

Олег Верняєв

https://www.instagram.com/p/BuJLJ4vBvHy/

Жан Беленюк

https://www.instagram.com/p/BuG3vjZgOB6/

Сергій Дідковський

https://www.facebook.com/100000240765807/posts/2802465959771402

Олександра Лобода

https://www.instagram.com/p/BuJ-7LTAvBy/

Женя Янович

https://www.instagram.com/p/BuHDGCBhrAq/

 

***

«Фаворит Спорт» - міжнародна компанія, один із лідерів сегменту sport entertainment. У 2019 році відзначає 20 років діяльності в Україні. Компанія активно підтримує розвиток спорту, виступаючи партнером футбольних клубів «Динамо», «Зоря», «Десна», «Арсенал», «Маріуполь».

Амбасcадорамі бренду є Олександр Усик - боксер, абсолютний чемпіон світу, та Андрій Ярмоленко - гравець Національної збірної.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ