• 06 вер 2015
  • 10:01

У матчі ветеранських команд «Волині» та «Динамо» перемогли «біло-сині!

5 вересня в Луцьку відбувся матч ветеранів місцевої «Волині» та київського «Динамо», присвячений відкриттю легкоатлетичного комплексу стадіону «Авангард», на якому тепер можна буде проводити змагання міжнародного рівня.

Динамівці, тренерський штаб яких склали легендарні Андрій Біба, Володимир Мунтян та Володимир Веремеєв, змогли зібрати дуже сильний склад, до якого потрапили відразу 13 заслужених майстрів спорту з тих, хто перемагав у Кубках Кубків УЄФА 1975-го та 1986-го роках, а також кував динамівську славу в 2000-х. 

Отже, з перших хвилин на поле вийшли: Романенко, Безсонов, Ю.Мороз, Несмачний, Дем'яненко, Трошкін, Буряк, Литовченко, Косовський, Михайличенко, Кардаш. На заміни виходили Дмитрулін, Насташевський, Яшкін та Радченко. 

Сама зустріч проходила в цікавій боротьбі, де були й винахідливі фінти, й майстерні удари, й, звичайно, голи. Перші два були зафіксовані на рахунок Віталія Косовського та Геннадія Литовченка, на що господарі змогли відповісти лише одним результативним ударом – 1:2.

Але, як кажуть, рахунок у подібних матчах не має значення, перемогла справжня футбольна дружба, хоча під час гри поступатися ніхто нікому не хотів.

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv