Новини

  • 03 лист
  • 21:23
  • 802 перегляда
друк

Успішні "двадцятки" Георгія БУЩАНА і Карлоса ДЕ ПЕНИ

Невеликі ігрові ювілеї відзначили у складі "Динамо" Георгій Бущан і Карлос де Пена. Сьогодні обидва футболісти провели свої 20-ті матчі у вищому дивізіоні національного футболу.

Для Георгія це був 7-й матч у складі "Динамо" в чемпіонаті. Він повторив своє досягнення минулого сезону, коли на його рахунку також було 7 матчів в УПЛ.

При цьому слід зазначити дуже сильну статистику голкіпера - 6 із 7-ми матчів він провів без пропущених голів, а його ворота м'яч уразив тільки після рикошету від ноги Артема Шабанова. Безпосередньо суперники "Динамо" Бущану в чемпіонаті України в цьому сезоні ще жодного разу не забивали.

***

Уругвайський вінгер де Пена в матчі проти "Львова" взяв участь у першому забитому м'ячі, загостривши ситуацію нестандартним пасом п'ятою.

Надалі південноамериканець відзначився акцентованими гострими навісами і небезпечним ударом із позиції правого вінгера, але більше результативні дії не здійснював.

Для Карлоса нинішній сезон один із найкращих у кар'єрі. На даний момент на його рахунку вже 9 балів за системою "гол + пас" (4 + 5) у всіх турнірах.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ