Новини

  • 19 трав
  • 12:56
  • 3566 переглядів
друк

Унаї МЕЛЬГОСА: «У другому таймі ми додали в агресивності»

Старший тренер «Динамо» (U-19) прокоментував перемогу своїх підопічних у важливому виїзному поєдинку проти маріупольського «Іллічівця» (3:0).

- Унаї, перший тайм був небагатим на моменти. З чим це пов'язано?

- У тому, що суперник не зумів створити гольові моменти, в деякій мірі є і наша заслуга, оскільки ми не дозволили їм вибігати в небезпечні контратаки. А що стосується відсутності моментів біля воріт «Іллічівця», причина була в тому, що наші хлопці вийшли на гру трохи расхолодженими, не розуміючи, що вони повинні діяти активно і загострювати гру з перших хвилин. У першому таймі нам трохи не вистачало агресивності на завершальній стадії атак. Однак після перерви хлопці виправили цей недолік.

- Можна сказати, що ваша команда в останніх матчах використовує тактику вимотування суперника в першому таймі, щоб забивати вже у другому?

- (сміючись) Якщо це дійсно так, то я про це нічого не знаю. З перших хвилин ми повинні демонструвати на полі агресивність, бажання вриватися у вільний простір, читання цього простору. У першому таймі цього не вистачило, але у другому таймі проявилося. Звісно, насправді ми не намагаємося втомити суперника, а просто граємо у свій футбол.

- Було помітно, що функціонально ваша команда була готова краще за суперника, який після 60-ї хвилини помітно здав... Чи це заміни так позначилися на грі?

- За рахунок правильного читання гри, належного ступеня агресивності, володіння ініціативою на полі, можна домогтися побудови правильної структури, виконання завдань на гру, відповідно, тобі доводиться менше бігати. Якщо ж суперникам це не вдається, ініціатива не в їхніх руках, то їм доводиться більше рухатися, покривати більший кілометраж. З часом це дає про себе знати, призводить до втоми.

- Віктор Циганков – той гравець, якого не вистачало в першому таймі, щоб зламати, нарешті, оборону «Іллічівця»? Його вихід на поле зіграв ключову роль?

- Найбільше в діях Віктора сьогодні мені сподобалося те, що він узяв на себе певні зобов'язання щодо покращення нашої гри і, дійсно, показав це на полі – в плані пресингу, в плані того, як повинен кожен наш гравець повертатися в оборону, підстраховувати партнерів. Він показав не тільки свої сильні якості при атаках, які ми і так прекрасно знаємо, адже на завершальній стадії він один із кращих наших гравців, але також і повертався на захист. Він узяв на себе певні зобов'язання, які виконав.

Copyright © 2016 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ