Новини

  • 11 лют
  • 17:12
  • 4228 переглядів
друк

Унаї МЕЛЬГОСА: «Мене турбує питання стандартних положень»

Товариський матч «Динамо» U-21 зі змішаним складом київської «Оболоні» прокоментував наставник нашої команди Унаї Мельгоса:

- Це був не найкращий наш матч, хоча слід враховувати, що ми грали проти досить цілісної і дорослої команди з чіткими ідеями того, чого вони хочуть. У нас же багато хлопців грали не на своїх позиціях, тому мені матч не дуже сподобався. Але мене більше турбує питання стандартних положень біля наших воріт, тому що цей компонент не залежить від того, хто на якій позиції грає. У цьому хлопці були не зовсім уважними, словом, нам є, над чим попрацювати, постараємося виправитися. В цілому, цей матч дав нам інформацію для роздумів.

- Наступної суботи вас буде ще одна гра, а як плануєте працювати найближчий тиждень?

- Майбутній матч буде ще одним етапом підготовки, в ньому немає нічого особливого. До цієї контрольній гри ми спеціально готуватися не будемо, як завжди. Плануємо продовжувати тренуватися в звичному режимі, відпрацьовуючи загальні ідеї. Потрібно враховувати, що у нас є хлопці, які не поїхали на збір з юнацькою командою U-19 готуватися до виступу в Юнацькій Лізі УЄФА, а також ті футболісти, які не змогли поїхати до Іспанії з першою командою. Тому у нас вийшов змішаний склад. Постараємося об'єднати їх в єдине ціле.

- Хто залишається в лазареті вашої команди?

- Мельничук і Мандриченко поки не в строю.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ