Новини

  • 25 лют
  • 16:00
  • 3938 переглядів
друк

УЄФА відсторонив Артема Бєсєдіна на 1 рік

Таке рішення отримали сьогодні за результатами слухань Апеляційного органу УЄФА 24 лютого за дисциплінарною справою щодо здійснення Артемом Бєсєдіним порушення антидопінгових правил.

З огляду на такий термін відсторонення, у порівнянні зі стандартними для таких справ, можна припустити, що УЄФА погодився з більшістю аргументів футболіста та клубу та встановив, що в діях футболіста немає суттєвої провини.

Нагадаємо, Артем Бєсєдін був тимчасово відсторонений від участі в змаганнях із 19 грудня 2019 року, відповідно термін дії санкції починається саме з цього дня.

Справа розглядалася одразу в Апеляційному органі УЄФА за пришвидшеною процедурою без попереднього розгляду Контрольним, етичним та дисциплінарним органом УЄФА за клопотанням самого Артема Бєсєдіна.

Щодо того, чи буде оскаржене це рішення в Спортивному арбітражному суді, ми повідомимо після ознайомлення з повним текстом документа. Сподіваємося, що отримаємо його якнайшвидше.

На жаль, надати більше інформації про конкретні обставини цієї справи наразі ми не можемо у зв’язку з вимогами конфіденційності дисциплінарних проваджень.

ФК «Динамо» повністю підтримує Артема і продовжує робити все можливе, щоб він якнайшвидше повернувся на поле.

Прес-служба ФК «Динамо» Київ

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ