• 20 трав 2014
  • 16:44

У ветеранів «Динамо» сезон триває

На відміну від футболістів основного складу «Динамо», сезон для яких уже завершився, ветерани клубу паузу в міжсезоння не беруть, продовжуючи радувати вболівальників візитами до найрізноманітніших точок України та зарубіжжя.

Пропонуємо до вашої уваги дайджест останніх подій ветеранського руху та анонс майбутніх матчів.

Дем'яненко та Хлус зіграли за збірну СНД

У Новому Уренгої відбулося вшанування міні-футбольної команди «Ямал» у зв'язку з її виходом до Суперліги чемпіонату Росії з міні-футболу. У гала-матчі між зірками футболу країн СНД, за яких зіграли колишні гравці «Динамо» Анатолій Дем'яненко та Віктор Хлус (на фото), та ветеранами Ямало-Ненецького автономного округу було зафіксовано нічию 3:3. Два м'ячі у ворота «полярників» забив Хлус.

День Перемоги з ветеранами «Динамо»

На Полтавщині в селі Пустовіти відбувся дружній матч між ветеранами «Динамо» та місцевою командою. Вже 13 років поспіль видатні гравці «біло-синіх» приїжджають до гостинних Пустовітів привітати селян із Днем Перемоги та вшанувати пам'ять відомого місцевого діяча Миколи Рябчуна. Цього року був ще один привід – на сільському стадіоні збудували нову сучасну трибуну. Гра завершилася внічию 2:2, у киян обидва м'ячі забив Олег Саленко. Відзначили динамівці й єдиного в Пустовітах ветерана війни, 90-річного фронтовика Яременка. Близько чотирьох тисяч глядачів, які з'їхалися з усього району, були вдячні динамівцям Києва за чудове свято.

Підтримати бойовий дух прикордонників

Попереду у ветеранів «Динамо» нові міста, нові цікаві зустрічі. Поступово географія матчів, присвячених єдності України та вшануванню пам'яті загиблої Небесної сотні, переміщується із Західної України на південь. 22 травня відбудеться дружній матч у Саратах Одеської області з ветеранами місцевого футболу. Наступного дня динамівці відвідають погранзаставу в Херсонській області, зустрівшись із прикордонниками та піднявши їхній бойовий дух. Увечері 23 травня в Херсоні на стадіоні «Кристал» (початок о 18:00) відбудеться матч ветеранів «Динамо» з командою «Друзі Херсону».

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv