Новини

  • 27 черв
  • 14:51
  • 6973 перегляда
друк

У Львові відбувся фестиваль пам’яті Андрія БАЛЯ

У понеділок, 26 червня, у Львові на «Арена Львів» за участю ветеранів ФК «Динамо» (Київ) пройшов футбольний фестиваль пам’яті колишнього гравця та тренера нашої команди, заслуженого майстра спорту СРСР Андрія Баля.

Оскільки Андрій Михайлович народився в Роздолі, що на Львівщині, й там починав грати у футбол, до події також залучили не просто ветеранів ФК «Динамо» (Київ), а й команду друзів Андрія Баля. Зокрема, за неї зіграли партнери по львівським «Карпатам» Думанський та Саулевич, також вийшов на поле брат Орест Баль, а з боку «Динамо» справді зірковий склад: Володимир Безсонов, Олег Кузнєцов, Вадим Євтушенко, Олександр Заваров, Сергій Процюк, Ігор Бєланов, Володимир Горілий, Василь Рац, Іван Яремчук, Анатолій Дем’яненко, Олександр Шовковський, Владислав Ващук, Юрій Максимов, Олексій Михайличенко, Володимир Єзерський тощо. Керували командою видатні футбольні особистості – Андрій Біба, Володимир Веремеєв та Володимир Мунтян.

У рамках футбольного фестивалю, присвяченого пам’яті Андрія Михайловича, відбулося велике свято для дітей, адже важливо, щоб саме юне футбольне покоління виховувалося на прикладі таких футболістів, як Андрій Баль. Динамівці зіграли з дітьми із Роздола, рідного міста Андрія Михайловича, та з хлопцями із Рівного, які стали переможцями останнього дитячого турніру пам’яті Андрія Баля. Після цього було проведено матч зі збірною джазового фестивалю, який в ці дні проходив у Львові, а завершальним акордом стала яскрава гра проти сотні маленьких футболістів з усієї України, серед яких були діти військових, які служать у зоні АТО, а також вихованці дитячих інтернатів. Усі вони були одягнені у футболки під №8. Тим самим, який був на футболці незабутнього та завжди шанованого нами Андрія Баля...

* фото Євгена Кравса

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ