Новини

  • 13 жовт
  • 11:33
  • 2497 переглядів
друк

У Чернівецькій області пройде турнір пам'яті Андрія Гусіна

Два роки тому від нас пішов знаменитий футболіст київського «Динамо» і збірної України, тренер, чудова людина Андрій Гусін.

На батьківщині його матері Валентини Василівни Гусіної (Нікітіної), в смт.Путила Чернівецької області вже третій рік поспіль проводиться Меморіал пам'яті Андрія Гусіна, участь в якому беруть місцеві команди. Переможцям вручаються медалі, кубки, індивідуальні нагороди. Цього року формат турніру розширився - в перший день (15 жовтня) будуть змагатися 13-14-річні футболісти, а в другій (16 жовтня) ветеранські команди. Родзинкою ж 3-го Меморіалу пам'яті стане участь у ньому національної збірної України серед ветеранів. Знамениті в минулому футболісти, чимало з яких виступали в одних командах з Андрієм Гусіним, зіграють з аматорськими колективами з Чернівецької та Івано-Франківської областей.

До Путила приїдуть Анатолій Дем'яненко, Володимир Лозинський, Василь Рац, Сергій Коновалов, Іван Яремчук, Сергій Беженар, Віктор Мороз, Володимир Єзерський, Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк та багато інших відомих футболістів, вшанувавши пам'ять свого друга і колеги, заодно порадувавши місцевих уболівальників класним футболом .

Нагадаємо, минулої осені у Львові також відбувся матч пам'яті Гусіна, в якому зіграли ветерани «Динамо» та «Карпат».

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ