Новини

  • 09 лист
  • 12:34
  • 2606 переглядів
друк

Турнір пам'яті Валерія Лобановського відбувся у Нью-Йорку

У Нью-Йорку завершився традиційний Меморіал Валерія Лобановського, переможцем якого стала команда з України.

Цього року в турнірі взяли участь шість команд, розділених на дві рівні групи. Єдиний представник від України - збірна Одеси – опинилася в компанії з командами «Карпати Йонкерс» та «Кінгз Бай Вей». Іншу ж групу сформували збірна Нью-Йорка, «Брайтонські яструби» та «Ватра» з району Лонг Айленд.

У складі одеської делегації за океан прибув почесний гість турніру - легендарний форвард Валерій Поркуян, який трохи більше півстоліття тому відзначався у збірній СРСР на чемпіонаті світу в Англії. Йому, як колишньому партнеру, а потім і підопічному Лобановського, була надана можливість зробити перший удар по м'ячу.

В обох матчах групового раунду збірна Одеси здобула перемоги з великим рахунком. Спочатку був переможений «Кінгз Бай Вей» - 5:0, потім «Карпати Йонкерс» - 4:0. У вирішальному поєдинку одеська команда по ходу матчу поступалася збірній Нью-Йорка - 1:2, проте зуміла спочатку зрівняти рахунок, а потім забити ще два м'ячі. У підсумку - 4:2 (голи на рахунку Олександра Косиріна, Віктора Доценка, Валентина Полтавця - з пенальті та Руслана Хвана).
 
Нагородження переможців і призерів Меморіалу проходило в рамках іншого традиційного заходу, організованого Асоціацією ветеранів спорту США - «Олімпійського балу».
 
Серед його учасників були відомі в минулому спортсмени - чемпіони Олімпіади-1972 Яків Железняк (кульова стрільба), Микола Авілов (легка атлетика), бронзовий призер Олімпіади-1968 Валентина Козир (стрибки у висоту), олімпійська чемпіонка 1980 року Олена Соколовська-Ахамінова та інші спортивні зірки минулих років.

Матеріал «Спорт-Експрес в Україні»

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ