Новини

  • 21 вер
  • 20:53
  • 744 перегляда
друк

Триває 4-й сезон Чемпіонату «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО»

Федерація футболу учасників АТО, разом із ФК «Динамо» (Київ), проводить Чемпіонат України з футболу серед команд «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО вже в четвертий раз у своїй історії.

Змагання сезону-2018 розпочалися ще 31 березня, а завершаться вони 14 жовтня – у День Захисника України. Цього року в Чемпіонаті беруть участь рекордні 77 команд сектора безпеки та оборони України і ветеранів АТО, а це понад дві тисячі учасників бойових дій — захисників України. Матчі проходять щотижня у 42 містах України, а це переважна більшість областей України.

Всеукраїнська Футбольна Ліга Учасників АТО – це наймасштабніша в Україні програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій із 2015 року, яка проводиться серед учасників АТО у шести регіональних дивізіонах: «КИЇВ», «ПІВНІЧ», «СХІД», «ЦЕНТР», «ЗАХІД» та «ПІВДЕНЬ».

За результатами змагань, найкращі 24 команди регіональних дивізіонів вийдуть до плей-оф, матчі якого пройдуть з 07 по 14 жовтня на НТБ ФК «Динамо» (Київ) у Чапаєвці. Саме ці колективи й визначать між собою дві найсильніші команди, які розіграють перехідний Кубок Героїв АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського в День Захисника України.

Футбольний клуб «Динамо» Київ завжди підтримував, підтримує та буде підтримувати бійців української армії, бажаючи всім гравцям та командам досягати великих перемог!

* фото – www.football.ukrazom.org

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ