Новини

  • 18 січ
  • 20:53
  • 2760 переглядів
друк

Тренувальний збір «Динамо» в Іспанії. День 5-й: чудова атмосфера і черговий міні-турнір

Динамівці продовжують підготовку до другої частини сезону у сонячній Марбельї.

На ранкове заняття динамівці прибули одночасно з одним із лідерів китайської Суперліги ФК «Хебей Чайна Форчун».  До слова, підопічні Мануеля Пеллегріні проживають, як і делегація київського клубу, в готелі La Quinta, який знаходиться у 1,1 км від Футбольного центру Марбельї, де обидві команди проводять свої тренування.

На занятті «Динамо» був відсутній Назарій Русин, який вирушив до Києва. У нападника «Динамо» проблеми з паховими кільцями. Замість нього до Іспанії найближчим часом прибуде Владислав Алєксєєв.

Розпочалося тренування з розминки під керівництвом тренера з фізпідготовки Віталія Кулиби. Після роботи у квадратах гравцям знову були запропоновані фізичні навантаження з шістьма станціями для кожної групи м’язів.

Завершилося ранкове заняття черговим міні-турніром. Цього разу для гри було виділено половину поля, а по центру кожної сторони розміщувалися ворота стандартного розміру. Кожній команді протягом трьох хвилин необхідно було вразити всі четверо воріт.

Перемогу в турнірі святкували гравці в червоних манішках.

Проте, проти такого рішення були гравці в зелених манішках, які вважали, що саме вони заслуговують на чемпіонське фото :)

Вечірнє тренування було виключно ігровим. Після невеличкої розминки гравці приступили до вправи на контроль м’яча, після чого зіграли двосторонку на все поле.

Уже завтра «біло-сині» проведуть свій перший матч у новому році. Нашим суперником буде ФК «Санкт-Галлен» із одноіменного швейцарського міста, який у своєму чемпіонаті посідає 4 місце.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ