Новини

  • 03 лист
  • 20:00
  • 426 переглядів
друк

Тренерський штаб очікує повернення БУЯЛЬСЬКОГО та КАДАРА до загальної групи

Головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко роз'яснив ситуацію з травмованими Віталієм Буяльським та Тамашем Кадаром.

Український півзахисник Буяльський востаннє виходив на поле 20 жовтня в матчі проти «Олександрії», а угорський стоппер Кадар не грав із часу жовтневої міжнародної паузи, і його остання поява у складі була зафіксована ще 6 жовтня.

«Ми сподіваємося, що вони на наступному тижні приєднаються до загальної групи, ми дуже на це сподіваємося. Але ви ж розумієте, що прогнозувати що-небудь у таких ситуаціях доволі таки ризиковано, і будь-який нюанс може змінити ситуацію. Але ми сповнені оптимізму», – сказав на прес-конференції після матчу з ФК «Львів» Олексій Михайличенко.

Наступного тижня на «Динамо» чекають два дуже складних поєдинки – проти «Копенгагена» в Лізі Європи (7 листопада) та проти «Шахтаря» в чемпіонаті України (10 листопада).

При цьому на позиції Буяльського в центральній зоні у «Динамо» можуть бути кадрові втрати в поєдинку з «Шахтарем» – це дискваліфікація Сергія Сидорчука та невизначений статус Володимира Шепелєва (про терміни його дискваліфікації стане відомо в четвер після засідання КДК УАФ).

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ