Новини

  • 12 січ
  • 12:00
  • 771 перегляд
друк

Томаш Кендзьора: «У кожному матчі ми повинні доводити свої чемпіонські амбіції»

Захисник «Динамо» Томаш Кендзьора в ексклюзивному інтерв'ю клубному сайту поділився, як провів відпустку, і розповів про готовність до початку роботи.

- Як відпочив, провів свята і відпустку?

- Усе добре! Спочатку ми були в Києві, не могли виїхати, тому що моя дівчина хворіла коронавірусом. Потім я був з рідними в Польщі, у нас Різдво відзначають наприкінці грудня. Після різдвяних свят ми провели тиждень в ОАЕ, а потім повернувся на батьківщину, де розпочав самостійні тренування і підготовку до другої частини сезону.

- Наш розвідник в ОАЕ, побував у країні першого збору команди...

- Так-так, поїхав перевірити погоду (сміється). Розповідаю: погода відмінна, умови для тренувань теж. Проблем з роботою не буде.

- Як настрій перед зборами? Переключився вже після свят?

- Безумовно, ми всі скучили за футболом. Місяць не грали і вже хочеться скоріше працювати з м'ячем. Під час відпустки працював самостійно, а ось по ТБ матчі особливо не дивився.

- Минулого року ти став Iron Man для «Динамо» - провів найбільше матчів і хвилин на полі. Якось це дається взнаки?

- Для мене це звична історія, не перший сезон, коли я багато граю. Почуваюся абсолютно нормально, у фізичному плані у мене проблем немає, і якщо тренер буде давати мені 90+ хвилин у кожному матчі, то буду тільки радий цьому. Приємно, що тренерський штаб довіряє мені і дає можливість виходити на поле практично в кожному поєдинку. Це мотивує і надихає.

- Що скажеш щодо Ліги Європи? Як далеко вийде пройти?

- Наші думки і повна концентрація на «Брюгге», ми не думаємо про те, як і що може бути далі. «Брюгге» - це сильний суперник, збалансована і організована команда. Ми повинні зосередитися на цьому супернику, а що буде далі - залежить від якості нашої гри.

- У чемпіонаті України не менш важливе завдання. Які думки щодо чемпіонської гонки в УПЛ?

- Я в «Динамо» вже 4-й сезон і мені дуже хочеться виграти чемпіонат України. Це глобальне завдання, вирішення якого полягає в правильній підготовці до кожного наступного матчу. Ми повинні успішно йти від суперника до суперника, а під керівництвом такого тренера, як Мірча Луческу, це здійснимо. У кожному окремому матчі ми повинні доводити свої чемпіонські амбіції і заслужити цей титул.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ