Новини

  • 26 квіт
  • 14:49
  • 1357 переглядів
друк

Тамаш КАДАР: «Потрібно зіграти в Полтаві у свій футбол»

Угорський захисник київського «Динамо», який відновився після травми задньої поверхні стегна, цього тижня повернувся до тренувань у загальній групі. Про те, як він почувається, Тамаш розповів у четвер після тренування на динамівській базі в Кончі-Заспі.

- Тамаше, як почуваєшся після повернення до загальної групи?

- Почуваюся добре, радий повернутися до тренувань із командою. Сьогодні вже третій день, як я займаюсь у загальній групі. Я пропустив майже шість тижнів. В останні кілька тижнів я вже бігав і працював із м'ячем. І ось нарешті я знову тренуюся з хлопцями і з нетерпінням чекаю повернення на поле в матчах.

- Зараз ти займаєшся без обмежень? Готуєшся до найближчої гри?

- Тренуюся без обмежень. Звичайно, коли ти не тренуєшся повною мірою досить тривалий термін, як у мене – шість тижнів, перший час потрібно бути обережним. Потрібно бути на сто відсотків готовим перед тим, як виходити на поле, адже, якщо повернутися передчасно, існує великий ризик знову травмуватися. Не готовий поки з упевненістю сказати з приводу найближчого матчу, але в наступному точно зможу зіграти.

- Які очікування від майбутнього матчу з «Воркслою»?

- Кожна гра зараз є дуже важливою для нас. Головне – зіграти в Полтаві у свій футбол, тоді проблем у нас виникнути не повинно, і ми повинні досягти позитивного результату. Хоча легких ігор у чемпіонаті немає, особливо якщо поля не в найкращому стані. Але в нашому складі вистачає висококласних гравців, які вміють здобувати перемоги навіть у непростих матчах, у нас є кому забивати, до того ж, хлопці зараз набрали хорошу форму, ми продовжуємо переможну серію. Найближчої неділі ми маємо її продовжити.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ