Новини

  • 15 жовт
  • 10:13
  • 4523 перегляда
друк

Свято за участю ветеранів «Динамо» в Роздільній

Заслужені майстри спорту Віктор Чанов, Леонід Буряк, Олексій Михайличенко, Володимир Трошкін, Анатолій Дем'яненко, Володимир Безсонов, Владислав Ващук, Андрій Несмачний, Юрій Дмитрулін, а ще Віктор Насташевський, Сергій Коновалов, Ігор Костюк, Артем Яшкін, Олександр Радченко, Олег Венглинський - ось така команда ветеранів футбольного клубу «Динамо» (Київ) вийшла на поле стадіону містечка Роздільна, що розташоване в 80-ти кілометрах від Одеси.

До речі, тут свій шлях у великий футбол починав олімпійський чемпіон Ігор Добровольський - партнер Олексія Михайличенка по олімпійській збірній, яка здобула золото Сеулу-90.  Цей матч з місцевим «Спартаком» відбувся в рамках великого спортивного свята.

Перед початком гри кияни подарували хлопцям місцевої футбольної школи комплект форми та м'ячі від футбольного клубу «Динамо» та громадської організації «Ветерани футбольного клубу «Динамо» (Київ)». 

В Роздільній проживає близько 20 тисяч мешканців, і більше чотирьох тисяч місць на трибунах стадіону були заповнені. У першому таймі домінували імениті гості. З вивірених передач Буряка і Трошкіна двічі відзначився Венглинський та красень гол на свій рахунок записав Михайличенко - 3:0.

У другій половині зустрічі господарі поля тричі засмутили Чанова, на що динамівці відповіли двома м'ячами - їх автори Венглинський і Насташевський. Отже, динамівські ветерани перемогли з загальним рахунком 5:3.