Новини

  • 30 бер
  • 11:52
  • 6185 переглядів
друк

Старт проекту «Зі святом, рідний клуб!»

З нагоди урочистої дати – ювілею славетного клубу «Динамо» Київ, що святкується цьогоріч – Футбольна асоціація студентів міста Києва, Фан-клуб ФК «Динамо» та ГО Ветерани ФК «Динамо» Київ оголошують про старт проекту «Зі святом, рідний клуб!»

Головною метою даного проекту є привернення уваги вболівальників до великих звершень клубу, великих гравців та тренерів минулого та сьогодення. Отже, давайте разом зробимо крок назустріч 90-річчю «Динамо»!

У рамках проекту ми підготуємо для Вас цікаві конкурси, захоплюючі інтерв’ю та репортажі, а на десерт – фінал Студентської ліги ФК «Динамо» Київ та фінал Кубка ФАСК на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського наприкінці травня – початку червня.

Реалізація проекту проходитиме за наступними стадіями:

- «11-ка найкращих». Ми підготуємо серію матеріалів для того, щоб Ви, шановні читачі, допомогли нам обрати шляхом голосування в соціальних мережах 11 найкращих, на Вашу думку, гравців «Динамо» всіх часів на кожній із позицій.

- Розповімо про гравців «Динамо» Київ, які поєднують великий спорт із навчанням, та запитаємо у колишніх футболістів, які захищали кольори рідного клубу, як їм це вдавалося в роки їхнього студентства.

- На вас очікує відео-конкурс, у якому Ви особисто привітаєте свій улюблений клуб із ювілеєм, а автори найкращих привітань отримають цінні подарунки та можливість показати своє привітання гравцям та вболівальникам «Динамо».

- Завершиться проект найбільш очікуваними серед студентів подіями – фіналом Студентської ліги «Динамо» та фіналом Кубка Футбольної асоціації студентів міста Києва на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського, під час яких відбудеться підбиття підсумків даного проекту.

Слідкуйте за анонсами на офіційному сайті «Динамо» Київ, сайтах ФАСК, Фан-клубу «Динамо», ГО Ветерани ФК «Динамо» Київ та  наших сторінках у соцмережах, аби не пропустити цікаві конкурси з подарунками! Привітайте «Динамо» разом із нами!

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ