Новини

  • 03 черв
  • 15:42
  • 321 перегляд
друк

Стань кумиром для Сергія Сидорчука та інших динамівців!

Капітан київського "Динамо" Сергій Сидорчук став учасником акції "Стань кумиром", спрямованої на збір коштів для закупівлі медикаментів для онкохворих дітей.

У ході благодійного марафону Payphone та фонду "Таблеточки" динамівець розповів про те, хто є футбольним кумиром для нього самого та про несподівану зустріч із ним.

- У свідомому віці, коли я почав дивитися футбол, мені дуже подобався Стівен Джеррард, капітан і легенда "Ліверпуля". Подобалася його поведінка на полі та поза полем, у Стівена ніколи не виникало проблем зі ЗМІ, завжди були адекватні відносини з ними. Тож моїм кумиром був Стівен Джеррард.

Був цікавий випадок, коли ми з сім'єю відпочивали в Дубаї. Вранці я стояв із дружиною на сніданку. Замовив яєчню та дивився в підлогу. А у футболістів є відмінна риса - не зовсім хороші нігті на ногах. Бачу - у когось нігті такі ж підозрілі, як у мене. Піднімаю очі - а там стоїть Стівен Джеррард. Ось це була зустріч із ним, уявляєте! (Сміється)

Я - досить сором'язливий, і навіть не попросив із ним сфотографуватися. Але у нас із дружиною була річниця весілля, і наші батьки підійшли до Джеррарда та взяли у нього автограф - "Для Сергія й Ані", - поділився півзахисник "Динамо" в ефірі благодійного марафону на радіо "Аристократи".

Сергій Сидорчук, разом із іншими динамівцями - Георгієм Бущаном, Артемом Бєсєдіним, Олександром Караваєвим, приєднався до флешмобу #станькумиром, організованого до Міжнародного дня захисту дітей.

У профайлі Сергія Сидорчука на сайті Payphone можна забронювати персональне відеоповідомлення від капітана нашої команди, а також замовити м'яч або фото з автографами всіх футболістів київського "Динамо". Усі зібрані кошти будуть спрямовані благодійним фондом "Таблеточки" на придбання необхідних медикаментів для дітей, що проходять лікування від раку в лікарні "Охматдит".

Стань кумиром для улюблених футболістів, щоб врятувати життя маленьких онкопацієнтів!

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ