Новини

  • 06 трав
  • 00:57
  • 852 перегляда
друк

Спортивна анкета динамівця. Міккель Дуелунд

У новій рубриці офіційного сайту розповімо, якими ще видами спорту цікавляться або навіть займалися наші футболісти. Для цього ми попросили кожного гравця відповісти на 5 запитань.

1. Якими видами спорту цікавишся (крім футболу)?

Я уважно стежу за Формулою-1, дуже люблю цей вид спорту. Загалом, мені подобаються гонки - крім Формули-1, дивлюся MotoGP (шосейно-кільцеві мотогонки).

2. У що, крім футболу, граєш, коли є така можливість?

Люблю грати в теніс, а крім того, можу сказати, що я хороший гандболіст (посміхається). Але повторюся, моя пристрасть - це гоночний спорт, тому, звичайно, я багато займаюся ним. У мене є три гоночних карти, і я люблю проводити час на треку.

3. Кому зі спортсменів або команд в інших видах спорту симпатизуєш?

Мої кумири всіх часів - це Міхаель Шумахер у Формулі-1 і Валентино Россі в MotoGP. Також мені подобається Кевін Магнуссен у Формулі-1 - він не тільки мій співвітчизник, а й блискучий гонщик.

4. Чи займався в дитинстві або юнацтві іншими видами спорту паралельно з футболом?

Гадаю, у мене було дуже багато захоплень (сміється). Я займався багатьма видами спорту, але футбол завжди був головним для мене.

5. Відвідування яких спортивних матчів або заходів залишило найбільше вражень?

На жаль, мені не вдавалося відвідати заїзди Формули-1, адже графік сезону не дає можливості поїхати на Гран-прі. Але я був на багатьох інших перегонах у Данії, тому що один із моїх хороших друзів - відмінний гонщик. Зараз він виступає за команду Lamborghini та сподівається досягти успіху в гонці 24 Hours of Le Mans.

 

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ