• 29 квіт 2020
  • 19:35

Спортивна анкета динамівця. Карлос де Пена

У новій рубриці офіційного сайту розповімо, якими ще видами спорту цікавляться або навіть займалися наші футболісти. Для цього ми попросили кожного гравця відповісти на 5 запитань.

1. Якими видами спорту цікавишся (крім футболу)?

Люблю дивитися баскетбольні матчі, а також теніс, особливо коли проводяться турніри Великого шлема або коли грає хтось із моїх улюблених тенісистів. Крім того нещодавно почав дивитися NFL (Національна футбольна ліга - професійна ліга американського футболу в США). Мені дуже подобається стежити за тим, як вони тренуються і думають на полі під час гри.

2. У що, крім футболу, ти грав сам коли-небудь? Які види спорту пробував?

Чим я тільки не займався - грав і в баскетбол, і в регбі, і в теніс, займався легкою атлетикою і навіть трішки плаванням. Я дуже люблю спорт із самого дитинства і зараз вважаю, що спорт дуже важливий для здоров'я, а також спілкування, інтеграції до суспільства.

3. Кому зі спортсменів або яким командам в інших видах спорту симпатизуєш?

Якщо вибирати якогось одного спортсмена не зі світу футболу, то це, безперечно, буде Майкл Джордан. Я захоплююся його кар'єрою, читав про нього книги, дивився фільми, він мій кумир у світі спорту. Серед тенісистів я захоплююся Роджером Федерером. Що стосується команд, я не можу не назвати свій рідний "Насьйональ", у якого є не тільки футбольна команда, а також баскетбольний "Лос-Анджелес Лейкерс".

4. Чи займався в дитинстві або юнацтві іншими видами спорту паралельно з футболом?

Ще в академії крім футболу я займався баскетболом і, якщо бути відвертим, у мене досить-таки непогано виходило, але коли прийшов час вибирати якийсь один вид спорту, я без жодних вагань обрав футбол.

5. Відвідування яких спортивних матчів або заходів залишило найбільше вражень?

Я відвідав багато спортивних змагань та матчів, не рахуючи футбольних. Був і на іграх NBA, і NHL. Був присутній на матчі "Клівленд Кавальєрс" проти "Торонто Репторс", де побачив у справі Леброна Джеймса. На хокеї я був у знаменитому "Медісон-сквер-гарден", це було приголомшливо! Крім того, побував на бейсбольному матчі, коли подорожував до Канади.