Новини

  • 21 трав
  • 11:15
  • 334 перегляда
друк

Спортивна анкета динамівця. Артем Бєсєдін

У спеціальній рубриці клубного сайту «Динамо» наші футболісти та тренери розповідають, якими ще видами спорту вони цікавляться або навіть займалися.

Ми попросили нападника Артема Бєсєдіна відповісти на п'ять запитань.

1. Якими видами спорту цікавитеся, крім футболу?

- Дуже подобається теніс. Люблю дивитися, коли грають Роджер Федерер та Рафаель Надаль, а також наші співвітчизниці – Еліна Світоліна, Даяна Ястремська.

2. У що, крім футболу, граєте, коли є така можливість?

- Люблю грати у волейбол на піску, щоб була легенька «зарубка» команда на команду. Навіть коли були на зборах у Австрії, то у вихідні їздили з хлопцями та влаштовували такі матчі. Також подобається грати в теніс та теніс-бол, який ми практикуємо після ігор у якості відновлення.

3. Кому зі спортсменів або команд в інших видах спорту симпатизуєте?

- Окрім Федерера та Надаля, яких я вже назвав, також уболіваю за наших боксерів Василя Ломаченка та Олександра Усика, у змішаних єдиноборствах подобається Хабіб Нурмагомедов. Їхні бої намагаюся не пропускати. Якщо вони проходять уночі або рано зранку, то заводжу будильник та просинаюся вчасно. Це в тому випадку, звичайно, якщо в цей день у нас немає матчу.

4. Чи займалися в дитинстві або юнацтві іншими видами спорту паралельно з футболом?

- Коли був маленьким, сходив на одне заняття з танців, після чого всім сказав «до побачення, більше ви мене тут не побачите» та ніколи в житті туди не повертався. Також мій старший брат п’ять років займався карате, у нього навіть є чорний пояс, і я з ним три місяці відвідував заняття. Після цього вже пішов на футбол та ні на що більше не відволікався.

5. Відвідування яких спортивних матчів або заходів залишило найбільше вражень?

- Дуже приємні спогади від відвідування матчів «Металіста», ще коли навчався в академії в Харкові. Зокрема, добре пам’ятаю, як харків’яни в Лізі Європи обіграли вдома італійську «Сампдорію» (2:1). Також у Харкові відвідував матчі Євро-2012, зокрема поєдинок між Португалією та Нідерландами, і атмосфера, яка панувала на турнірі, залишиться у спогадах на все життя. Коли вже переїхав до Києва, грав за дублюючий склад, то найбільше враження справив поєдинок Ліги Європи з англійським «Евертоном» (5:2).

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ