Новини

  • 23 бер
  • 14:06
  • 2154 перегляда
друк

Співчуття президента ФК «Динамо» (Київ) Ігоря Суркіса рідним та близьким Юрія Дьяченка

З глибоким сумом сприйняв трагічну звістку про передчасну смерть нашого багаторічного колеги, професіонала з великої літери, чуйної та доброї людини, все життя якої пройшло під біло-синіми динамівськими прапорами, справжнього патріота України - Юрія Петровича ДЬЯЧЕНКА.

       Юрій Петрович усе своє життя щиро й безмежно любив «Динамо». У вісімдесяті роки минулого століття, будучи одним із керівників товариства, він успішно опікувався тією зірковою футбольною командою «Динамо», яка здобувала історичні перемоги на європейських та вітчизняних футбольних аренах.

       Ми завжди з безмежною вдячністю будемо згадувати все, що Юрій Петрович Дьяченко зробив для київського «Динамо», працюючи в нашому клубі на відповідальних посадах. Особливо ж – у надзвичайно скрутні часи на початку дев`яностих років, коли під питанням було саме існування легендарної команди.

       Щиро сумую разом із рідними та близькими Юрія Петровича Дьяченка. Нам усім, хто знав його, не вистачатиме його привітної усмішки, доброго гумору, незмінної віри в добро, невичерпного оптимізму. Нехай наш друг і колега спочиває з миром...

Президент ФК «Динамо» (Киів) Ігор Суркіс

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ