Новини

  • 08 жовт
  • 10:38
  • 1055 переглядів
друк

Розпочався фінальний етап Кубка Героїв АТО! (+ФОТО, ВІДЕО)

У неділю, 7 жовтня, на НТБ «Динамо» в Чапаєвці відбулося урочисте відкриття фінального етапу Кубка Героїв АТО 2018 року.

В урочистій атмосфері відбулася церемонія відкриття фінального етапу, де були присутні всі команди-учасниці, а також був покладений старт групового етапу турніру, який буде зіграно з 7 по 9 жовтня на полях НТБ «Динамо» в Чапаєвці та НТБ ДЮСШ «Динамо» на Нивках.

Урочиста церемонія відбулася у критому манежі НТБ «Динамо», де на полі вишикувалися абсолютно всі команди-учасниці фінального етапу.

Своїми враженнями від турніру поділився президент Федерації футболу міста Києва Ігор Кочетов:

«Цей турнір вийшов на дуже високий рівень. Мені навіть здається, що в ньому бере участь велика кількість професійно підготовлених футболістів – настільки серйозний рівень гри вони демонструють. Хочу відзначити високий рівень організації турніру. Проведенню турніру сприяють, створюючи умови для учасників турніру, команд та гравців, усі керівники відомств усього оборонного сектора.

Федерація футболу міста Києва ще восени 2014 року разом із ветеранами київського «Динамо» провела у Сєвєродонецьку перший матч з командою Міністерства оборони України, започаткувавши цей турнір. Я дуже радий, що активісти, такі як Руслан Руденко, підтримали цю ініціативу, створивши таке яскраве явище, як Кубок героїв АТО.

Федерація футболу учасників АТО є членом Федерації футболу міста Києва. Керівництво київського «Динамо» протягом чотирьох років направляло чимало зусиль на організацію та допомогу розвитку цієї Федерації. І я дуже вдячний, в першу чергу, президенту ФК «Динамо» Київ, який не тільки створює умови для проведення цих змагань, а ще і підтримав акцію «Мій тато – герой!». Вдягаючи футболки із цим написом, діточки тим самим підтверджують, що в кожному серці є відгук цієї події».

Нагадаємо, що, згідно з форматом турніру, у змаганні беруть участь 24 команди - переможці регіональних ліг, які поділені на групи. Чвертьфінали будуть зіграні 11 жовтня, півфінали - 12 жовтня, а поєдинок за третє місце і фінал - 14 жовтня на стадіоні «Динамо» ім. В.В. Лобановського в Києві, в День Захисника України.

Крім того, цього ж дня відбудеться благодійний концерт, спеціальним музичним гостем якого стане група ElienMak.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ