Новини

  • 12 вер
  • 13:46
  • 3627 переглядів
друк

«Скендербеу» в Києві: дві доби, і нічого крім футболу

Стала відома програма перебування в Києві першого суперника «Динамо» по груповому етапу Ліги Європи, албанського клубу «Скендербеу».

Клуб з міста Корча прибуде в столицю України ближче до обіду в середу, 13 вересня, чартерним рейсом із грецьких Салонік. У Києві албанський клуб розквартирується в одному з найкращих готелів міста «Прем'єр Палас», розташованому всього в декількох кілометрах від НСК «Олімпійський». Вдень команда відпочине, а о 19:00 на НСК розпочнеться передматчеве тренування, перед початком якого відбудеться прес-конференція тренера і одного з гравців. Вимоги у «Скендербеу» до приймаючої сторони самі звичайні, але є і свої особливості. М'ячі, переносні ворота, масажні столи, рушники, лід в кубиках, чай, кава... До всього цього албанці просять на кожного з членів делегації по плитці чорного шоколаду та солоне печиво.

Вранці в день матчу ніяких заявлених планів у «Скендербеу» немає, команда буде знаходитися в готелі. На НСК «Олімпійський» делегація відправиться о 18:00, за дві години до початку поєдинку. О 20:00 пролунає стартовий свисток арбітра Барта Вертентена, а по закінченню зустрічі у «Скендербеу» заплановано повернення в готель. Що цікаво, в роздягальню після матчу албанці замовили десять піц «Маргарита».

До рідної країни албанці відправляться в другій половині дня 15 вересня.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ