Новини

  • 02 лют
  • 12:22
  • 4192 перегляда
друк

Леонід Миронов розповів про відновлення Данило Сильви та Богдана Михайличенка

Повернувшись з першого іспанського збору, футболісти першої команди «Динамо» отримали кілька вихідних днів.

У суботу, 4-го лютого, вони знову вирушать до Іспанії на другий підготовчий етап. Як ми вже повідомляли, обидві стадії змушений пропустити через серйозну травму захисник нашої команди Даніло Сильва. На жаль, до кінця першого збору не зміг повноцінно допрацювати півзахисник молодіжної команди і U-19 Богдан Михайличенко. Про подробиці відновлення футболістів розповів старший лікар головної команди Леонід Миронов:

- Данило Сильва зараз лікується у себе вдома в Бразилії, проходить курс реабілітації. Ми підтримуємо зв'язок і періодично спілкуємося через інтернет. Усе йде за планом, його приблизні терміни відновлення ті ж самі - до квітня.

Що стосується Богдана Михайличенка, у нього м'язова мікротравма, але він уже знаходиться на стадії одужання і незабаром повернеться до тренувального процесу. У нього маленьке пошкодження м'яза задньої поверхні стегна. Він лікується з 25-го січня, вже займається за індивідуальною програмою фізичної реабілітації і, гадаю, до 5-го лютого, коли команда U-19 вирушить на другий збір, буде майже повністю здоровий.

Всі інші футболісти основної команди здорові.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ