• 10 лип 2018
  • 18:41

СІДКЛЕЙ: «Уже завтра приєднаюся до своїх нових партнерів у Австрії»

Бразильський новачок «Динамо» Сідклей дав перше інтерв’ю після підписання п’ятирічного контракту з нашим клубом.

- Дуже радий, що підписав контракт із таким великим клубом, як «Динамо» (Київ). Докладу всіх зусиль, аби допомогти команді вигравати нові трофеї та увійти разом із нею до історії.

- Команда зараз перебуває на зборі. Коли ти приєднаєшся до неї й як оціниш свою нинішню форму?

- Уже завтра вирушаю до Австрії, аби приєднатися до своїх нових партнерів. Щодо форми, то я протягом двох тижнів тренувався у Бразилії, тому перебуваю в хороших фізичних кондиціях, і на зборі вже працюватиму без обмежень.

- Яка твоя рідна позиція? Які власні якості можеш виділити?

- Лівий захисник. Щодо якостей, то про це краще запитати спеціалістів. Єдине, що можу сказати, – я завжди граю з бажанням і намагаюся ніколи не опускати руки.

- Ти виступав у одній команді з Жадсоном та Данило Авеларом, які також грали в Україні. Цікавився їхньою думкою щодо нашої країни й рівня чемпіонату?

- Чесно кажучи, все відбувалося настільки швидко, що я навіть не встигнув ні з ким порадитися. Ледь не наступного дня після того, як дізнався про зацікавленість «Динамо», мені сказали, що маю прощатися зі своїми одноклубниками й вилітати до Києва.

- Чи значить для тебе щось №17, під яким будеш виступати в «Динамо»?

- Хотів узяти собі №16, але він виявився зайнятий. Тому зупинився на №17, адже це день народження мого дядька, якого, на жаль, уже немає в живих.

-  Уболівальники у Бразилії дали тобі прізвисько «Сідбейл». Звідки воно пішло?

- Таке прізвисько мені дали через високу швидкість, яку здатен розвивати на полі. Звичайно, приємно, коли порівнюють із такими великими гравцями, але потрібно багато працювати, щоб постійно показувати високий рівень гри.

Copyright © FC Dynamo Kyiv