Новини

  • 19 січ
  • 21:20
  • 736 переглядів
друк

Сідклей: «Хочу дати максимум від себе та допомогти «Динамо» стати чемпіоном»

Бразильський захисник Сідклей повернувся до «Динамо» після оренди в «Корінтіансі» й тепер у тренувальному процесі намагається довести тренерському штабу «біло-синіх» свої претензії на місце у стартовому складі.

- Сідклею, ти вчора зіграв за «Динамо» вперше після повернення з оренди. Які емоції ти відчував, виходячи на поле?

- Дуже задоволений, що зіграв, для мене це дуже значимо. Вчора відіграв 45 хвилин, це була важлива гра для мене.

- Як у цілому оціниш роботу на зборі?

- Зараз у нас триває дуже інтенсивна робота. Я три місяці не працював у такому режимі. Тому ця робота дуже важлива для мене.

- Сьогодні під час тренування команда довго відпрацьовувала передачі. Як думаєш, скільки пасів ти зробив за одне заняття?

- Складно сказати. Багато передач зробили, але кожен раз будемо намагатися зробити ще більше. Ми виконували вправу на обмеженому просторі. Завданням було грати в швидкий пас. Це буде допомагати на м в матчах при виході з оборони, при контролі м'яча в центрі поля. Уся команда звикла до вимог головного тренера, і намагаємося виконувати це на футбольному полі.

- Під час роботи у трійках Родрігес підтримував тебе. Наскільки важливий цей фактор у важкій роботі?

- Це тренувальні збори, і тут завжди важко. Ми працюємо, щоб у хорошій формі підійти до поновлення сезону.

- Які цілі ставиш на цей рік – як особисті, так і у складі «Динамо»?

- Насамперед дати максимум від себе для команди, тренера, уболівальників, а також допомогти «Динамо» виграти чемпіонат України.

- Наскільки легко тобі працюється під керівництвом Луческу?

- Тренувальний процес трохи відрізняється від тієї команди, де я був раніше. Але мені дуже подобається, і, думаю, це буде дуже корисним команді.

- Ти повернувся до «Динамо», і відразу потрапив у справжню зиму. Наскільки важко тобі давалися тренувальні дні в Києві? Чи комфортно тренуватися тут, в ОАЕ?

- Так, дійсно, після прильоту до Києва було десь градуса три морозу. Але переніс таку погоду в принципі нормально. Тут температура схожа до бразильської, тому я звик до спеки.

- Твій новий стиль спеціально під спекотну погоду?

- Я вже чекаю, коли відросте волосся, щоб зістригти їх (посміхається).

- Як ти оціниш період, проведений в оренді в «Корінтіансі»?

- На жаль, я не підходив під схему головного тренера, тому провів не так багато матчів за «Корінтіанс». Але таке буває у футболі. Я сам хотів поїхати до Бразилії, щоб потім повернутися до України сильнішим та більш підготовленим.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ