• 13 лист
  • 19:53
  • 475 переглядів
друк

ШУЛЯНСЬКИЙ забиває, ХОНДАК асистує за збірну U19 проти Естонії у відборі на Євро-2020

У своєму першому матчі в рамках кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U19), який проходить у Швеції, юнацька збірна України зустрічалася з командою Естонії, що в дев'ятій групі вважалася аутсайдером.

Із перших хвилин підопічні Олега Кузнецова захопили ініциативу. Старання нашої команди принесли результат на 38-й хвилині, коли Михайло Мудрик скористався передачею Данила Сікана. Узяв участь Михайло й у другому забитому м'ячі. На 45-й хвилині він асистував динамівцю Артему Шулянському - 2:0.

У другому таймі Шулянський заробив 11-метровий, а Сікан його реалізував. На 77-й хвилині Гірний забив четвертий м'яч, а асистував йому ще один динамівець Данило Хондак. Могли українці забивати й ще один м'яч, але Михайло Мудрик на 90-й хвилині не реалізував пенальті.

Загалом, у поєдинку взяли участь шестеро динамівців: захисники Крістіан Біловар, Микола Ярош, Роман Бодня, Данило Хондак та півзахисники Артем Шулянський і Ярослав Надольський.

Свій наступний поєдинок підопічні Олега Кузнецова проведуть 16-го листопада проти Словенії, початок о 16.00.