• 18 січ 2019
  • 22:59

Шостий день іспанського збору: приїзд нападника і оригінальні вправи на координацію

У п’ятницю динамівці провели два заняття у Футбольному центрі.

О 8:30 за місцевим часом до розташування команди приєднався іспанський новачок «Динамо» Фран Соль, вже за дві години разом з своїми новоспеченими партнерами, Фран Соль вийшов на футбольне поле Футбольного центру, де провів дебютне тренування за «біло-синіх».

Зібравши всіх гравців в коло Олександр Хацкевич представив команді новачка, після чого озвучив плани на тренувальний день.

Розпочалося ранкове заняття з оригінальних вправ на координацію та швидкість. Спочатку гравці рухаючись в хаотичному порядку повинні були згрупуватися в необхідну кількість, яку озвучував тренер по фізпідготовці. Потім поділившись на двійки гравці бігли на випередження.

 

Завершилося тренування роботою над завершенням атак і тактичною вправою 4х4 з двома нейтральними. 

Вечірнє тренування було повністю присвячене роботі з м’ячом. Розпочалося воно з роботи в квадратах 5х3, після чого гравці провели двохсторонку 8х8, а третя команда в той час виконувала вправи на статику.

На завершення гравці відпрацьовували моделювання на завтрашню гру та виконання стандартних положень.

Вже завтра, 19 січня, кияни проведуть свій перший матч у 2019 році. Суперником нашої команди буде представник другої німецької Бундесліги – ФК «Бохум».

 

Copyright © FC Dynamo Kyiv