Новини

  • 30 вер
  • 16:00
  • 1524 перегляда
друк

Серія пенальті: КОСАЧ vs уболівальники: конкурс від «Фаворит Спорт» та «Динамо»

29 вересня на НСК «Олімпійський» під час перерви в матчі «Динамо» - «Дніпро-1» футбольний клуб «Динамо» та партнер клубу компанія «Фаворит Спорт» розіграли призи.

Конкурс із пробиття одинадцятиметрових ударів «Щасливий пенальті» вперше був проведений ще минулого сезону та вже став традиційним.

Уболівальники та шанувальники футболу вже пробивали з 11-метрової позначки наближеному до основи «Динамо» голкіперу Володимиру Маханькову, пробували свої сили проти воротаря юнацької команди «Динамо» Валентина Моргуна та Руслана Нещерета. А у неділю нові учасники перевірили реакцію голкіпера команди U15 Дмитра Косача.

У конкурсі взяли участь четверо щасливчиків:  учасники абонементної програми ФК «Динамо» (Київ) Ігор Корякін, Олександр Азаров та Андрій Музиченко, а також учасник програми лояльності компанії «Фаворит Спорт» Андрій Савич.

Пенальті від аматорів створили приємні труднощі для динамівського воротаря, а за результатами пробиття були визначені переможці.

Відзначимо, що всі учасники отримали незабутні емоції та пам’ятні і заохочувальні призи від «Фаворит Спорт» та «Динамо».

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ