Новини

  • 26 лют
  • 20:38
  • 6322 перегляда
друк

Сергій СИДОРЧУК роздав автографи в магазині lifecell (+ВІДЕО)

У неділю в офіційному магазині партнера нашого клубу компанії lifecell за адресою вул. Хрещатик, 40/1 відбулася цікава подія - автограф-сесія півзахисника київського «Динамо» Сергія Сидорчука.

У рамках заходу кожен прихильник «Динамо» зміг зустрітися із Сергієм та отримати від нього автограф на згадку чи зробити селфі. Зібралося чимало людей, зустріч пройшла у приємній атмосфері, наш футболіст постарався приділити увагу всім.

Бажаючі могли скандувати короткі вірші та кричалки про команду і мобільний оператор lifecell, а автори найкращих отримали від Сидорчука м’яч та футболку з його автографом.

- Звичайно, таке тісне спілкування з уболівальниками завжди краще взаємин на відстані, - зізнався Сергій Сидорчук. - Вважаю, це правильний крок з боку нашого клубу і компанії lifecell. Добре, коли проводяться такі зустрічі, це плюс для футболістів, команди і наших шанувальників, а також тих, хто приходить до магазину мобільного зв'язку. Не очікував, що сьогодні прийде стільки людей, напевно зіграли свою роль вихідний день і зручне розташування магазину в центрі міста.

Більше фото (А. Куцан)

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ