Новини

  • 06 лист
  • 20:39
  • 1476 переглядів
друк

Сергій СИДОРЧУК: "Перемагати завжди приємно, але Ліга Європи — зовсім інший турнір"

Капітан "Динамо" Сергій Сидорчук узяв участь у прес-конференції напередодні поєдинку 4-го туру групового етапу Ліги Європи з "Копенгагеном", який відбудеться в четвер, 7 листопада, у столиці Данії.

- Чи можна сказати, що завтрашній матч із “Копенгагеном” є ключовим у нашій групі, адже в ньому вирішуватиметься доля путівок до плей-оф?

- Те, що ця гра важлива, зрозуміло і без турнірної таблиці, але попереду ще два матчі. Вона є важливою, але не думаю, що саме ключовою.

- Що потрібно виправити у грі команди після матчу в Києві?

- Ми переглядали домашню гру, і для нас стало сюрпризом, що нас так пресингували. Зараз це для нас сюрпризом жуе не буде.

- Минулий тиждень був продуктивним для “Динамо”: ви перемогли “Шахтар” у Кубку України і здобули розгромну перемогу над “Львовом” у чемпіонаті. Наскільки така “біла смуга” може вплинути на завтрашню гру? Команда гратиме на куражі або ж, навпаки, трохи втомилася?

- Перемагати завжди приємно, але потрібно пам'ятати, що Ліга Європи — зовсім інший турнір, і тут у нас зовсім інша ситуація. Ми повністю абстрагуємося від минулих ігор, але психологічний фон відносно хороший.

- У чому, на вашу думку, причина того, що матч із “Копенгагеном” у Києві завершився з рахунком 1:1?

- Напевно, ми були не до кінця готові до такої гри. Нас пресингували з першої хвилини.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ