Новини

  • 16 aug
  • 20:32
  • 4290 переглядів
друк

Сергій СИДОРЧУК: «Сильна сторона гравців «Марітіму» – швидкісні якості»

Півзахисник київського «Динамо» відповів на питання журналістів на регламентній передматчевій прес-конференції напередодні виїзного поєдинку з «Марітіму».

- Як перенесли тривалий переліт?

- Перенесли добре. Тренерський штаб врахував цей момент, прийнявши рішення прилетіти заздалегідь, за два дні. Тому почуваємося добре.

- Якої ви думки про своїх візаві, півзахисників «Марітіму»?

- Футболісти, які виступають у клубах із південних країн, як правило, технічні й невисокі, тому мені проти них складно грати – доведеться завтра більше перебирати ногами. Всі футболісти хороші. Також назвав би їхньою сильною стороною швидкісні якості. Просто так до єврокубків ніхто не виходить, тому ми знаємо, що нам буде протистояти серйозний суперник, і поважаємо його.

- Чи не тисне на команду тягар відповідальності за результат? Яка атмосфера зараз у колективі?

- Атмосфера нормальна. Відповідальність не тисне, але перед нами стоїть мета, якої потрібно досягти. Ми маємо виконати завдання – перемогти.

- По прильоту до Фуншалу на виході з аеропорту стоїть бронзовий бюст Криштіану Роналду. Хтось із футболістів сфотографувався з ним? Також по прильоту гостей міста зустрічали вітальною пляшкою мадейри. Футболістам теж дісталися такі подарунки?

- Якщо чесно, я не бачив бюста Роналду. Щоправда, я виходив одним з останніх з аеропорту, тому не бачив. Може, хтось із хлопців і сфотографувався. Нас зустріли п'ятеро людей з української діаспори, фотографувалися з нами. Але без мадейри.

- Що, на вашу думку, не склалося в матчі з «Янг Бойз»? Які були зроблені висновки, щоб не повторити тих помилок?

- У першу чергу, це дуже болюча тема для нас. Не вдалася гра. Належні висновки були зроблені тренерським штабом, ми намагалися абстрагуватися від тієї гри, того результату. Це була одна з найгірших наших ігор. Сподіваюся, більше таке не повториться. Але «Янг Бойз» та «Марітіму» сповідують абсолютно різний футбол.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ