• 21 aug 2018
  • 20:25

Сергій СИДОРЧУК: «Кожен гол матиме колосальне значення»

Капітан «Динамо» Сергій Сидорчук поспілкувався з журналістами напередодні першого матчу раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Аяксу».

- Який настрій перед грою?

- Загалом, хороший. Як і перед будь-якою грою, присутнє невеличке хвилювання. Усі розуміють, яка гра нас очікує, тому й настрій відповідний.

- Останнім часом вашу команду багато критикують – мало біжить уперед, багато обороняється, голів не забиває. Яка думка у вас?

- Багато різних думок. Але якщо подивитися в турнірну таблицю, то ми маємо стовідсотковий результат. Думаю, це найважніше, що має бути. А стосовно того, біжимо ми вперед чи концентруємося на обороні, – усе залежить від суперника. Якщо навіть подивитися на володіння м’ячем у матчах із «Ворсклою», ФК «Львів» та «Олександрією», то в нас цей показник був більше 60 відсотків.

- Який результат будете вважати прийнятним у завтрашньому матчі?

- Потрібно пам’ятати, що завтра буде лише перший матч. Як я казав і перед матчем у Празі, кожен гол матиме колосальне значення.

- Наскільки важливий досвід таких ігор, як проти «Аяксу»?

- Звичайно, рівень Ліги чемпіонів та Ліги Європи відрізняється. Кожен футболіст мріє грати в такому турнірі проти найсильніших європейських команд, тому і завтра, і в Києві за тиждень докладемо максимум зусиль, аби кваліфікуватися до групового турніру.

Copyright © FC Dynamo Kyiv