Новини

  • 22 січ
  • 14:05
  • 467 переглядів
друк

Сергій Сидорчук: «Адаптація до навантажень проходить легше»

Капітан «Динамо» - про підготовку в Туреччині, фізичний стан та екватор тренувального збору.

- Учора вранці працювали в тренажерному залі, зокрема, на велотренажерах. На що спрямоване таке тренування?

- Основна мета - розігнати молочну кислоту, яка залишилася в м'язах після двох ігор, щоб відновитися. Плюс були вправи на ролах, щоб розслабити м'язи і запобігти травмам.

- Сьогодні відчув полегшення?

- Це перший день за всі збори, коли не було кріпатури. Почувався цілком нормально.

- Перед початком тренування газон поливають. Як це впливає на роботу?

- Це нормальна практика. Перед іграми поле також поливається. Плюс у Туреччині такий вітер, що практично відразу після поливу все знову сухе, вода здувається. Це потрібно, щоб м'яч швидше «ходив» і тільки для цього.

- Багато футболістів розпарюють бутси. Для чого це робиться?

- Ми скинулися всією командою і купили таку машинку на новий рік. Уперше побачили таку машинку в якійсь передачі. Потім Кендзьора сказав, що у них у збірній таку використовують. Вона потрібна, щоб бутси легше «розбивалися», якщо вони нові або шкіряні. Якщо раніше, щоб бутси стали м'якшими, потрібно було тримати їх півгодини під гарячою водою, то зараз це все відбувається під впливом пари. Ногам комфортніше.

- На що було спрямоване ранкове тренування?

- Відпрацьовували пресинг і вихід з-під нього. Потім була гра один в один на пів поля.

- Квадрат 5х5 із нейтральним - було досить інтенсивно?

- Так, є два дотики, важко тримати м'яч, адже потрібно відкриватися. А при двох дотиках сильно м'яч не проведеш і не обіграєш. Завжди намагаєшся грати через передачу.

- Основна робота - робота в трійках?

- Ні, це була скоріше пауза, спрямована на відпрацювання ударів по воротах, завершення. Могло здатися, що це була основна робота, але цей елемент здебільшого використовується, як пауза або перепочинок.

- Чи можна говорити про те, що команда виходить на пік підготовки?

- Ні, ще зарано. «Зябра» є, в тому плані, що ми вже набігалися, надихалися. Але бракує ще вибухової швидкості. Я думаю, що все це буде відпрацьовуватися зараз, до кінця першого збору і на другому. Швидкість, частота. Начебто ти все бачиш, але швидко ногами зробити не можеш. А що стосується фізичної готовності, то дійсно почуваюся добре, і навіть зловив себе на думці, що, коли граєш, тайм швидко закінчується. Адаптація до важких навантажень проходить легше.

- Ти вже неодноразово проходив тренувальні збори в «Динамо». Нинішній тренерський штаб чимось здивував?

- Загалом, ні. Хіба що в перші 7 днів було дуже важко через велику кількість бігової роботи. Навіть не згадаю, коли таке було востаннє. Але ми пройшли його добре, усе витримали, і це допоможе нам у майбутньому.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ