Новини

  • 18 лист
  • 00:41
  • 4846 переглядів
друк

Сергій РИБАЛКА: «Не сподобалося, що їхні вболівальники кричали «Росія»

У відбірковому циклі Євро-2016 Сергій Рибалка став основним гравцем збірної України, одним із її лідерів. Тим приємніше було привітати динамівця з великим успіхом – виходом «жовто-синіх» до фінальної частини турніру у Франції.

- Після фінального свистка настало величезне полегшення, емоції зашкалювали. Дуже було радісно та приємно досягти такого результату, вийти до фінального турніру Євро. Хочеться привітати всіх українців із цією перемогою, що наша збірна їм подарувала хоч трішки радості.

- У Мариборі було багато боротьби, чому команди вели гру в такому руслі?

- Бувають і такі ігри, в яких мало футболу, а багато боротьби, удари руками, ліктями. Суддя вже навіть перестав звертати на це увагу. Словенія – у футбольному плані «гидка» команда. Не сподобалося, що їхні вболівальники кричали «Росія». Не розумію, чому це було. Мені хочеться привітати українських уболівальників із нашим спільним успіхом. Неважливо, який футбол ми сьогодні продемонстрували, головне – якого досягли результату.

- Цю гру ви забудете, переступивши поріг стадіону, вже відвідують думки про Францію?

- До Франції далеко. Зараз хочеться порадіти цій перемозі та переключитися на чемпіонат України, Лігу чемпіонів. До Франції будемо рухатися крок за кроком.

- У роздягальні було багато привітань?

- Дуже багато! Привітав тренер, президент... Було приємно почути такі слова, команда їх заслужила своєю грою.

* фото В.Раснер

Copyright © 2015 FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ