• 04 бер 2017
  • 20:10

Сергій РЕБРОВ: «Важко забивати на останніх хвилинах»

Прес-конференція головного тренера ФК «Динамо» (Київ) Сергія Реброва після перемоги 1:0 у матчі Ліги Парі-Матч проти «Олімпіка».

- Вітаю всіх із початком другої частини сезону, з першим матчем на НСК «Олімпійський», на цей день усі чекали. Прийшло 10 тисяч уболівальників, можливо не так багато, але всім їм велика подяка від нашої команди за підтримку.

Стосовно гри... Перед матчем я казав, що у цьому чемпіонаті ніхто нам віддавати очки не буде. Якщо ми зможемо завоювати очки - добре, якщо ні... Добре, що забили на останній хвилині, не здалися після першого тайму, створили достатньо моментів. Ми розуміли, як буде грати суперник. Проводив контратаки, які ми намагалися контролювати. Заслужено перемогли, хоча дуже важко забивати на останніх хвилинах.

- Чи задоволені ви дебютом Кадара, якось новачок не надто бурхливо святкував забитий м'яч?

- Він скромний хлопець, замкнутий у собі. Але за професійними якостями претензій немає, сьогодні він дуже старався. З тих чемпіонатів, звідки він та Пантич приїхали, складно відразу перебудуватися на чемпіонат України. Вони постали перед насиченою обороною, пройти яку виявилося не так просто. Звичайно, подивимося, все проаналізуємо. Для них було дуже важко грати на «Олімпійському», велике хвилювання. Думаю, вони з ним упоралися та постаралися показати все, на що здатні.

- Із заміною Хачеріді на Пантича у «Динамо» нова схема гри в обороні?

- Пантич намагається робити все, що ми від нього вимагаємо. Хачеріді наш гравець, я сподіваюся, він буде трохи серйозніше ставитися до своєї роботи. Не до мене, а до вболівальників та футболістів, які грають поруч із ним. Я не можу людину у віці майже 30 років перевиховати. Він сам має розуміти, кольори якого клубу захищає. Я вимагаю від нього лише віддачі. Якщо він це зрозуміє, я дуже сподіваюся на його повернення до першої команди. Але тут усе залежить лише від нього. Це наші особисті моменти, з якими ми розберемося. Не хочу про них говорити, але це абсолютно робочі питання. Раніше Хачеріді думав, що йому немає заміни в «Динамо», що він №1 та може ставитися до роботи як хоче. У «Динамо» потрібно «битися» за місце у складі, як це роблять усі футболісти. Вони не отримують зарплату, а заробляють її своєю працею та потом.

- У чому причина заміни наприкінці матчу Микити Бурди на Миколу Морозюка?

- Микола отримав пошкодження, в останні дні не тренувався, й лише вчора приєднався до загальної групи. До Бурди жодних претензій по грі в обороні немає, але Морозюк дає команді більше в атаці. Важливо було допомагати Ярмоленку, вони з Миколою добре розуміють один одного. Усі гравці, які вийшли на заміну, підсилили гру.

Copyright © FC Dynamo Kyiv