Новини

  • 12 бер
  • 17:00
  • 8343 перегляда
друк

Сергій РЕБРОВ: «Наприкінці матчу ми грали в чотири нападники»

Післяматчева прес-конференція головного тренера київського «Динамо» Сергія Реброва:

- Втратили важливі очки, програли. Непросто було грати. Хочу привітати «Зірку», яка використала свої шанси, моменти й заслужено перемогла. На цьому полі було непросто створювати. Не хочу нікого звинувачувати - ми програли всі разом, це важка поразка для нас усіх.

- Ви відчували, що неможливо посилити атаку?

- Ми намагалися її посилити, грало два нападники, й ті гравці, які вийшли на заміну, старалися, посилювали гру. Напевно, на цьому полі потрібно було більше грати довгими передачами, оскільки в нас було два форварда, але ми це не так часто використовували. Також можна було забивати після стандартних положень - для цього були моменти, але ми їх не реалізували, а «Зірка» використала всі моменти.

- Чому рішення грати у два нападники ви прийняли в перерві, а не до гри?

- А чому ви вважаєте, що Ярмоленко, наприклад, півзахисник? Як ви оцінюєте дії Андрія, Дерліса Гонсалеса? Чому ви їх записуєте в півзахисники? Чому ви не вважаєте, що ми граємо у три нападники? Хто вам сказав, що ми граємо в одного нападника? Кожен тренер та вболівальник для себе це визначає, а також те, які у гравців функції та роль на полі. Вважаю, наприкінці гри ми грали в чотири нападники.

- Чи можна сказати, що Домагой Віда провів сьогодні свій найкращий матч?

- Коли команда програє 0:2, жоден гравець не видав найкращу гру. Програла вся команда. Домагой бився, як усі інші.

- Обидва пропущені м'ячі - це голи Рудька, оскільки залітали в його кут. Оцініть гру воротаря.

- Ми програли 0:2, не забили м'ячі. В якихось моментах помилився воротар, але програла вся команда. В першу чергу, програв я. Обов'язково розберемо гру в команді, хто помилився на полі, й обговоримо це між собою.

- Чи не було фактора недооцінки суперника після поразки «Зірки» в попередньому турі?

- Поверхневого ставлення ніколи немає. У першій половині чемпіонату ми втрачали достатньо очок, особливо з командами, в матчах з якими фахівці вважали нас фаворитами. Ми знаємо про це й постійно говоримо. Матчі, які грають «Зірка» та інші команди проти «Динамо» та «Шахтаря», абсолютно не такі, як проти інших суперників. Сьогодні господарі це продемонстрували. Бачив за попередніми іграми, що «Зірка» вміє добре контролювати м'яч, добре комбінує. Сьогодні вони обрали єдино правильну тактику: довгі передачі за спину, й високий сильний нападник бореться за м'яч та підбирає його. Вони за рахунок цієї тактики й виграли матч. Жодної недооцінки з мого боку та збоку гравців точно не було.

- Приємно грати за повних трибун?

- Приємно, але неприємно грати на газоні такої якості. Коли приймаюча команда тиждень тренується на полі, на якому потім проводить офіційні ігри, як на мене - це ненормально. Якщо у нас серйозний чемпіонат, якщо ми кудись прагнемо, має бути регламент. Я розумію, що всі команди зараз у дуже складній ситуації. Але такого бути не може. Я не кажу, що це причина нашої поразки. Так, складне поле нівелювало клас футболістів, але в регламенті мають бути прописані правила - команда не може тиждень тренуватися на тому ж полі, на якому потім проводить офіційний матч.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ