• 14 aug 2016
  • 22:00

Сергій РЕБРОВ: «Створили багато моментів і заслужили перемогу»

Прес-конференція тренера «Динамо» Сергія Реброва після матчу зі «Сталлю».

- Всіх уболівальників вітаю з перемогою! Непроста гра, власне, саме таку ми й очікували. Завжди, коли ми пропускаємо першими м'яч, стає непросто зламувати щільну оборону. Хлопці сьогодні створили масу моментів і заслужили перемогу.

- У першому таймі «Динамо» було готове до такого пресингу з боку суперника?

- Звичайно, готове. Ми переглядали гру команди, всі, хто грає проти «Динамо» і «Шахтаря», роблять це по-іншому, ніж в інших іграх чемпіонату України. У першому таймі були проблеми, як подолати оборону. Створювали моменти, але не забили. У другому таймі створили набагато більше моментів і заслужено забили два м'ячі.

- Гармаш і Гладкий помітно підсилили гру, якими були ваші слова перед їхнім виходом на поле?

- І Віктор Циганков, це молодий хлопець, теж посилив. Усі три гравці, що вийшли на заміну підсилили гру, вони були «свіжими» і діяли з бажанням. Це важливо, щоб футболісти, які знаходяться на лаві запасних, також переживали за команду і, виходячи на поле, віддавали всі сили. Було помітно, що Сидорчук та Буяльський віддали дуже багато сил, і гравці, які їх замінили, стали гідною зміною.- З чим пов'язана відсутність Андрія Ярмоленка в заявці на гру?

- З мікротравми. Також як і Рибалки, Віди. У Домагоя струс, він поки навіть не почав тренуватися.

- Судячи з вашого оптимізму, «Динамо» вже готове до Ліги чемпіонів?

- Оптимізм? Ми виграли дуже важливу гру і зараз думаємо про чемпіонат України, перед єврокубками будуть дві гри в чемпіонаті. До Ліги чемпіонів ще будуть ігри збірної. Футболісти «Динамо» також оптимістично підходять до них.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

* фото А.Лукацький