Новини

  • 18 трав
  • 13:26
  • 4150 переглядів
друк

Сергій Кузнецов: «Динамівцям варто подбати про оборону в матчі із «Зорею»

Півзахисник Сергій Кузнецов у 70-ті роки виступав у складі «Зорі» з Ворошиловграду (нинішній Луганськ), а пізніше перейшов до київського «Динамо». Напередодні домашньої зустрічі киян із «Зорею» він поділився своїми очікуваннями:

- Чемпіон уже визначений, так само, як і срібний призер, тому, на мою думку, матч не буде надто принциповим, адже результат уже не такий важливий. Тож, і особливого ажіотажу я не очікую – такого, який міг бути, якби у цьому матчі щось вирішувалося. Виходить, не варто сподіватися на серйозну, запеклу боротьбу. Крім того, думаю, кияни будуть перевіряти в матчі молодих гравців. Звісно, на моральний та психологічний стан гравців «Динамо» вплинув результат фінального матчу Кубка України з «Шахтарем». Хочеться сподіватися, що на стадіон прийде багато глядачів – цей матч може бути останнім домашнім поєдинком «Динамо» у цьому чемпіонаті. Але, загалом, гадаю, можна сказати, що сезон для обох команд уже завершено.

- «Зорі» в боротьбі за третє місце у спину дихає «Олімпік». У цьому протистоянні ще не все зрозуміло?

- На мою думку, луганчани все ж таки стануть третіми. До завершення чемпіонату залишається не так багато турів, і в «Зорі» хороші шанси здобути в них перемоги. Словом, я не думаю, що «Олімпіку» вдасться потіснити опонента. До речі, саме «Олімпіку» кияни програли в попередньому турі. Тоді щось не склалося. Грубі помилки призвели до пропущених м’ячів, а відігратися команда вже не спромоглася. Хоча в попередніх матчах «Динамо» демонструвало яскравий, результативний футбол.

- У матчі з «Динамо» через дискваліфікацію не зможе зіграти Едуард Соболь. На ваш погляд, це суттєва втрата для луганської команди?

- Звісно, відчутна, але ж один футболіст нічого не вирішує на полі. Не думаю, що його відсутність кардинально позначиться на грі команди. Впевнений, тренерський штаб знайде йому гідну заміну. Найголовніше, щоб «Динамо» добре зіграло в обороні, тоді все буде гаразд. Атака атакою, але, на мою думку, все залежить від оборони, про яку не можна забувати.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ