Новини

  • 18 жовт
  • 17:31
  • 1599 переглядів
друк

Сергій БУЛЕЦА: «Потрібно було завдавати більше ударів»

Півзахисник «Динамо» U-19 Сергій Булеца поділився враженнями від домашнього поєдинку з міланським «Інтером» в Юнацькій Лізі УЄФА:

- Ми не виконали установку тренера. Неуважно зіграли на стандартах, через це і програли. Потрібно було просто більше ударів завдавати, може, тоді б і пробили воротаря «Інтера». Бити з далеких дистанцій, робити подачі до штрафного майданчика... Було б більше моментів, і ми б змогли спокійно забити. Нам говорили, щоб ми більше грали через фланги, подачі робили. А ми іноді приймали неправильні рішення і втрачали м'яч, після чого проходили контратаки на наші ворота.

Напевно, все наше везіння залишилося в виїзному матчі. Там більше моментів було, ніж сьогодні. Вдома хотілося забити хоча б гол престижу. В кінці у Цитаїшвілі вже сил просто не було.

Ми налаштовувалися на цю гру так само як і на матч в Мілані. Хотіли виграти, а далі суперники легші були б. Але ви бачите, як вийшло... Десь не до кінця дограли, десь установки тренера не виконали. У підсумку - два стандарти - два голи, ну, і в кінці третій.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ