Новини

  • 29 aug
  • 17:00
  • 4193 перегляда
друк

Сергій БЕЖЕНАР: «Йде нормальний робочий процес»

До старту в чемпіонаті України готуються академічні групи ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

На чолі чотирьох вікових груп відбулися тренерські зміни. Зокрема, команду U-16 (футболісти 2002 року народження) очолили Сергій Беженар і Артем Яшкін, які знову повернулися до динамівської школи після перерви. Ми попросили Сергія Миколайовича розповісти про підготовку до чемпіонату і поділитися очікуваннями від нового сезону:

- Емоції після повернення позитивні, ми вже розпочали роботу, встиг познайомитися з усіма хлопцями, все добре. Здібності деяких хлопців уже добре знаю, інших же ще належить вивчити більш детально і подивитися на ділі. У «Динамо» всі футболісти перспективні. Загалом, робота є. Крім того, у нас постійно ведеться селекційний відбір, гравці з різних регіонів постійно приїжджають на перегляд, в увазі ми нікому не відмовляємо, при цьому позиція на полі не має значення.

Підготовку до нового сезону команда спочатку провела в таборі (два тижні), потім ми перемістилися на базу, проводили товариські поєдинки, в тому числі, і з «Маккабі» з Тель-Авіва. Зараз уже почали виступати в чемпіонаті міста, провели перший матч. А з 9-го вересня розпочинається першість України.

Що стосується роботи з Артемом Яшкіним, ми з ним знайомі давно, просто не працювали в парі. Звичайно, дискутуємо з різних тем, обговорюємо ті чи інші питання, приходимо до єдиної думки. Загалом, йде робочий процес, усе нормально.

Перед «Динамо» на будь-якому рівні стоїть завдання завоювати перші місця, а крім цього, підготувати молодих і талановитих гравців для головної команди.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ