Новини

  • 13 aug
  • 21:18
  • 1360 переглядів
друк

Сергій БЕЖЕНАР: «На турнірі головне - подивитися хлопців, а ставити гру будемо потім»

Наставник «Динамо» U-17 Сергій Беженар прокоментував гру своїх підопічних у першому поєдинку турніру А. Гаваші проти УФК «Дніпро» (0:1):

- Цей турнір має для нас інформативний характер. Ми даємо можливість пограти всім. У команді з'явилося багато нових хлопців, яких потрібно подивитися. Тож, незалежно від результату першого тайму або від того, як проходить гра, ми все одно в перерві робимо всі заплановані заміни. Ви самі бачили, що наша команда ще не зіграна, оскільки багато хлопців приєдналося до нас буквально за день до виїзду на турнір, деякі - за п'ять днів, тож ми провели разом лише кілька тренувань. Ще троє хлопців із Моршина підсіли до нас у поїзд по дорозі в Ужгород - також хочемо подивитися їх у матчах.

Тому очікувати якісного футболу або організованої гри від наших хлопців не доводиться, так само, як і говорити про зіграність - і це прогнозовано. Тож, поки що акцентувати увагу на цьому не будемо. За самовіддачею деякими гравцями задоволений, а деякими - ні. Повторюся, для нас головне - подивитися їх у справі, проаналізувати гру, вказати на помилки. Потім розберемо індивідуальний позиційний або технічний брак. Цей турнір хороший у контексті підготовки до нового сезону, отже будемо через ігри тут набирати форму. А вже коли склад укомплектується, у нас залишиться час, щоб ставити гру.

Що стосується безпосередньо сьогоднішньої гри з УФК «Дніпро», то могли забити як ми, коли не реалізували пенальті, так і вони. За сукупністю моментів, думаю, статистика також приблизно однакова. Просто команда суперника більш зіграна, і в кінці гри вони за рахунок контролю м'яча добре виходили до наших воріт, тому й забили м'яч. Ми ж свої моменти не реалізували - таке буває у футболі.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ