Новини

  • 25 трав
  • 14:50
  • 843 перегляда
друк

Сергій Сидорчук: «Я прихильник того, щоб уже відновити сезон»

Сьогоднішнім ранковим заняттям на клубній базі "Динамо" почало третій тиждень командних тренувань. Капітан "біло-синіх" Сергій Сидорчук розповів офіційному сайту про стан команди та очікування відновлення сезону.

- Що стосується сьогоднішнього тренування, то воно було спрямоване на загальнокомандні дії, були невеликі квадрати, тактика, а завершилося заняття ігровою серією.

На сьогодні є певна невизначеність - ми все ще не знаємо, коли відновиться чемпіонат. Якщо він розпочнеться 30 травня, то у команд повинен бути тижневий цикл, а зараз такого ще немає.

- Дата поновлення сезону повинна визначитися як раз сьогодні на зустрічі представників УАФ і МОЗ. Футболістам буде легше втягнутися в сезон, якщо рестарт буде зміщений на 6 червня, або всі хочуть почати грати якомога швидше?

- Особисто я хотів би вже почати чемпіонат. Гадаю, така можливість зараз є. У деяких регіонах складніше це робити, але, на мою думку, у нас уже можна відновлювати сезон.

- Тренерський штаб озвучив план роботи на поточний тиждень?

- План є, але він буде коригуватися залежно від рішення щодо рестарту сезону. Відомо, що заплановано товариські матчі, але якщо чемпіонат відновиться 30-го числа, то жодні контрольні ігри вже проводитися не будуть.

- Наскільки команді заважає така невизначеність із найближчим майбутнім?

- Звичайно, заважає. Справа не тільки в команді, але й у житті людей. Коли є невизначеність і ти не знаєш, що буде завтра, це тебе бентежить. А коли існують певні плани та дати, працювати набагато легше.

- Після першого контрольного матчу з "Рухом" уже можете сказати, наскільки гравці "Динамо" фізично готові до відновлення сезону?

- Фізично ми готові добре, але не вистачає ігрового тонусу. Гадаю, коли почнемо грати, це буде позначатися на діях, але далі втягнемося і все буде нормально. Ми тільки два тижні працюємо всією командою, тому потрібен буде час, щоб набрати ігровий тонус. Але я все одно залишаюся прихильником того, щоб починати чемпіонат.

- У чому "Динамо" потрібно додати в останніх матчах сезону?

- Нам необхідно додати в усіх компонентах. Якщо говорити широко, то потрібно поліпшити нашу гру в захисті та краще справлятися з реалізацією моментів, які ми створюємо.

- Через зсунуті терміни сезону готові провести це літо без звичної відпустки?

- Життя диктує такі умови, інакше не вийде. Вважаю, що у нас працюють досвідчені люди - тренерський штаб і наукова група, які зуміють все проаналізувати та правильно підійти до нового сезону. Але при цьому, гадаю, відпочинок і не знадобиться - залишилося дев'ять турів чемпіонату і Кубок - це не такий великий ігровий проміжок, щоб від нього відпочивати. Як мені здається, проблема з фізичними кондиціями може бути восени, у вересні-жовтні та жовтні-листопаді. Але не хотілося б поки так далеко забігати.

- На матчі з "Рухом" група вболівальників "Динамо" підтримувала команду за межами стадіону, з парку. Це відчувалося на полі?

- Так, усе було відмінно чутно. Спасибі вболівальникам! Звичайно, приємно, коли люди, попри нинішню ситуацію та закриття трибун, приходять підтримати команду. Дуже приємно було почути наших фанів і відчути їхню підтримку.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ