Новини

  • 25 лип
  • 12:30
  • 2347 переглядів
друк

Сергій Сидорчук: «Упевнений, «Динамо» виграє від призначення Луческу»

Капітан «Динамо» Сергій Сидорчук в інтерв'ю офіційному клубному сайту розповів, як проводить відпустку, чого очікує від нового сезону, а також поділився думкою про призначення нового головного тренера команди.

- Відпочиваю із сім'єю, намагаюся емоційно розвантажитися і переключитися. Під час нинішнього міжсезоння у нас мало часу для відпочинку, але в цьому є і певний плюс - не встигнемо втратити форму, як, наприклад, узимку. Гадаю, за ці десять днів удасться відпочити вдосталь.

- Через карантин минулий чемпіонат вийшов трохи зім'ятим за термінами. Як вважаєте, чи вдасться в наступному вийти на звичний графік?

- Так, якщо ми подивимося на приблизний календар наступного сезону і розклад ігор, то побачимо, що він буде досить щільним, тому велике значення матиме відновлення. Гадаю, вийде увійти у звичний ритм і навіть грати з глядачами. Читав, що їх допустять уже на матчі плей-оф, і це дуже радує.

- Минулий сезон для «Динамо» вийшов неоднозначним: з одного боку команда виграла Суперкубок і Кубок, але з іншого - гра і прогрес залишають бажати кращого. Які підсумки можете підбити?

- Якщо відкинути емоції і судити лише за фактами, ми дійсно завоювали два трофеї і зайняли те місце, яке дозволяє брати участь у кваліфікації Ліги чемпіонів. А що стосується нашої гри, хотілося б, щоб кожен із нас проявляв себе краще. Оцінюючи минулий сезон, можу сказати, що завдання, які були поставлені не на початку сезону, а під час карантину, були виконані.

- Як відреагували на зміну тренерського штабу команди? Як сприйняли новину про прихід Мірчі Луческу?

- Усе сталося досить швидко, я ще не встиг усвідомити те, що пішов попередній наставник, а вже призначили нового тренера. Я не та людина, яка дає оцінку, а всього лише футболіст. Не в нашій компетенції обговорювати рішення керівництва, наше завдання виходити на поле і грати у футбол.

- Чого очікуєте від наступного сезону в плані результату? Чи вийде він кращим, ніж попередній?

- Не можу загадувати наперед, але, звичайно, хочеться, щоб він був успішнішим, щоб ми виграли як мінімум на один трофей більше. Якщо до Суперкубка і Кубка України вийде додати чемпіонство, буде здорово. У Києві вже давно не було золота чемпіонату, тому, якщо вдасться його завоювати, я буду дуже задоволений.

- Луческу досяг великих успіхів із «Шахтарем». Як вважаєте, чи зможе він принести користь «Динамо»? При ньому футболісти покажуть свій максимум?

- Те, що Мірча Луческу відомий і титулований тренер у Європі - це факт. Гадаю, у спортивному плані ми будемо більше перемагати, рости і прогресувати.

- Те, що тренер принципового суперника тепер тренуватиме «Динамо» - неординарна подія. На вашу думку, чи зможуть його прийняти вболівальники і журналісти?

- Згоден, що подія неординарна. Гадю, кожен сприйме її по-своєму. В емоційному плані ця новина, безумовно, створила інформаційний бум і відразу викликала багато суперечок і думок, зокрема і негативних. Але це були емоції, насамперед пов'язані з одним із попередніх місць роботи тренера.

Зараз, коли вже минуло кілька днів, якщо прибрати емоції і залишити спортивну складову, упевнений, «Динамо» тільки виграє від цього призначення. Луческу дійсно дуже довго працював у «Шахтарі», і хто краще за нього знає нашого головного і принципового конкурента зсередини? Тож цей факт тільки на руку «Динамо», у цьому кроці є серйозні плюси.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ