Новини

  • 08 вер
  • 11:15
  • 8866 переглядів
друк

Сергій РЕБРОВ: «У Туреччині аби як не пограєш...»

Сергій Ребров, який працює в тренерському штабі київського «Динамо» та свого часу грав у турецькому «Фенербахче», прокоментував перехід Артема Мілевського до «Газіантепспора», де він проведе наступні три роки своєї кар'єри.

- Я би для початку порадив йому перед тим, як підписувати контракт, хоча б мати певний рівень готовності. Щоб там не казали, але рівень турецького чемпіонату не такий уже низький. Грати там не так просто. Я пам'ятаю «Газіантепспор» як середняка місцевого чемпіонату. Коли я там грав, вони посідали п'яте-шосте місця. Я так розумію, що й вибору особливого у нього не було. Контракт запропонували лише в Туреччині. Подивимося. Я йому бажаю успіху. Колись ми грали разом, він показував хороший рівень гри, був успішним. Але потім, напевно, щось втратив у своїй кар'єрі, а в останні півроку й узагалі випав із футболу.

Пересидіти в Туреччині? Це як? Там аби як не пограєш і готуватися теж потрібно. Яким би ти не був футболістом, але потрібно тренуватися. У тому ж «Газіантепспорі» не дурні люди, та й тренери серйозного рівня. Тому поки Артем сам себе не проявить, про перехід до більш топової команди вести мову не варто, – цитує Реброва www.championat.com

* фото В.Раснера www.fcdynamo.kiev.ua

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ