Новини

  • 09 aug
  • 20:41
  • 474 перегляда
друк

Сергій Булеца: «Буду боротися, щоб залишитися в «Динамо»

Півзахисник "Динамо" Сергій Булеца, який повернувся до розташування команди після року оренди в "Дніпрі-1", поділився з офіційним сайтом "біло-синіх" своїми враженнями від тренувань під керівництвом Мірчі Луческу та розповів про головну мету на найближче майбутнє.

- Сергію, ти повернувся до "Динамо", тренуєшся зі старими партнерами та друзями. Які відчуття після першого тижня збору?

- Зараз у команди новий тренер, змінилися і тренування. Усіх хлопців, у принципі, знаю, тому тренувальний процес проходить у позитивних емоціях.

- Інтенсивність тренувань і гра з м'ячем, які пропонує Мірча Луческу, відрізняються від занять в інших тренерів, з якими ти працював?

- Звісно. Тут усе швидше, інтенсивніше. На тренуваннях граємо тільки у два дотики. Відпрацьовуємо цей момент, щоб грати так само і в матчах, не втрачати м'яч у простих ситуаціях.

- "Динамо" вже провело двосторонку та контрольну гру з "Вересом". Наскільки сформовані ігрові зв'язки та в чому потрібно додавати?

- Ми працюємо тільки перший тиждень. Гадаю, для першого тижня ми нормально зіграли, не втрачали м'яч у простих ситуаціях. Постійно напрацьовуємо це на тренуваннях - виходить і в грі.

- Як проходить спілкування з тренерським штабом? Зараз практично щодня проводяться теоретичні заняття...

- Так, нас збирають на теорію, спілкуємося. Тренер вказує нам на помилки, пояснює, як краще діяти на полі. На тренуваннях теж підказує, як ми повинні грати на своїх позиціях.

- Які цілі ставиш перед собою на цей збір і на майбутній сезон?

- Звичайно, хочеться залишитися в Києві. "Динамо" є "Динамо". А там - подивимося. На мою позицію претендують 4-5 гравців, але я буду боротися.

СПОНСОРИ І ПАРТНЕРИ